Hakkımızda

2011 yılında, bir mobilya atölyesinin tezgahından başlayan hikaye, bugünkü halini alırken içine; sanatı, zanaati ve tasarımı sığdırmıştır. Arreda Mobilya; bu tezgahta başlayan öyküsünü, dünyanın her yerine imzasını götüren bir bütünde anlatmıştır. Arreda; koltuk takımları, yatak ve yemek odaları, berjerler, sehpa ve TV üniteleri gibi bütün bir konseptin doğrudan sağlayıcısıdır.

Modern ve dinamik bir ekibin, tüm inovatif fikirlerini bünyesinde barındıran marka; hayal gücünden aldığı ilhamı, sektörel bilgisiyle sentezlemeyi bilmiştir. Bir evin ihtiyaç duyduğu her detayı sorumluluğu sayan marka; bugün, gittiği her yaşam alanında kalitesini ve tasarım çizgisini hissettirmektedir. Global tasarımcıları, bütünsel bakış açısı ve sektörü tanımanın verdiği güven ile Arreda; süreç yönetimini başarılı bir biçimde devam ettirmektedir.

 

MİSYON

Arreda’nın misyonunu oluşturanlar arasında sadece tek bir odakta kalmamak yer alır. Arreda; mesai arkadaşları, iş ortakları, tüketicileri ve nihayetinde doğa ve topluma karşı üstlendiği rolün bilincinde olmayı hedefler. Sunduğunun, sadece bir mobilya olmadığının altını; tüketiciye, bütün bir değer sunarak anlatmaktadır. Kişiselleştirilebilir lüks kavramını, değerli hissetmek isteyen herkes için özelleştirmek de misyonunu tanımlar.

 

VİZYON

Farklı olana öncelik vererek hayal gücünü, tasarımlara tam anlamıyla yansıtabilmekArreda’nın vizyonunu tanımlamaktadır. Temele aldığı müşteri ilişkileri yönetimi olgusunu, büyük bir olaya çevirip her biriminde bunun süreç yönetimini gerçekleştirir. Sektörel anlamdaki bilinirliğini, her adımını destekleyen fikir ve tasarımlarla devam ettirmek niyetinde olan Arreda; misafir olduğu her ev sahibine, kendini özel hissettirmek amacını taşır.